Mladí hasiči

Kolektiv mladých hasičů byl založen v roce 1984 panem Františkem Šplíchalem. V současné době soutěží s družstvem mladších žáků, družstvem  starších žáků a také s družstvy dorostenců a dorostenek. Příprava soutěžních dětských týmů je pod dámskou taktovkou.  Hlavní trenérkou je Maruška Broulíková  a vedoucí družstev je Ivana Pertlová. Společně s několika dalšími nadšenci se tomuto sportu věnují již několik let.

Mezi naše největší úspěchy patří účasti na Mistrovství České republiky. Postup do této soutěže jsme vybojovali již třikrát. V roce 2008 jsme se stali na MS v Trutnově Mistry požárního útoku pro tuto soutěžní sezónu. V letošním roce jsme na MS v Třebíči obsadili 6. místo. Z družstva dorostu nás reprezentoval Pavel Hrnčál, který vybojoval v kategorii jednotlivců 2. místo.